[x] Zamknij

Mistrzowie z Zurichu

2014-12-01

Właśnie skończył się turniej ESKA European Shotokan Karate-do Championship 2014(Startowało około 700 zawodników z 20 krajów), na który pojechało z kadrą Polski aż TRZECH podpieczonych Klubu Sportowego Gokken (Filip Wendt, Dominik Korbolewski i Jakub Kułaga).

Możemy z dumą oświadczyć że każdy z nich przywiózł ze sobą złoty medal. Jakub wygrał swoją kategorie wiekową, Dominik wraz z Flipem i Łukaszem Bartoszewskim (zawodnik Zarzewia Prudnik) wygrali konkurencję drużynową oraz Filip indywidualnie wygrał swoją kategorię. Nasi chłopcy w bardzo dużej mierze przyczynili się do tego że Polska jest na pierwszym miejscu w tabeli wyników.

Jesteśmy bardzo dumni z naszych zawodników. Dobra passa trwa i oby jak najdłużej. W tym roku zajęliśmy 3 miejsce w klasyfikacji klubów na Mistrzostwach Polski w Karate WKF, a teraz następny sukces!