zapamiętaj mnie

Szukaj

Dobra forma zawodników przed ME w Sochi

2018-01-25

W dniach 20-21 stycznia odbył się 7th Ishøj Karate Cup 2018 w Dani. Prawie 500 zawodników z 74 klubów z całej Europy walczyło o medale na międzynarodowym turnieju.

Oprócz zdobywania kolejnych doświadczeń dla naszych zawodników Sary Elwart oraz Adama Piotrkowskiego był to ostatni przed start przed zbliżającymi się Mistrzostwami Europy Sochi, Rosja. Sara i Adam spisali się świetnie, nasza seniorka w swojej koronnej kategorii do 61 kg wywalczyła złoto w u21 oraz brąz w kategorii powyżej 18 lat.

Adam zdobył złoty medal w kategorii junior młodszy powyżej 63 kg. Warto nadmienić ze nasza 2 osobowa ekipa zajęła 10 miejsc w klasyfikacji medalowej klubów!

Na zdjęciach Sara oraz Adam na podium i klasyfikacja klubów.