Szukaj

Sport

PUCHAR POLSKI W KARATE WKF

2017-05-04 20:12  450 odsłon 0 komentarzy

29 kwietnia w Lęborku odbył się PUCHAR POLSKI KARATE WKF, w którym udział wzięło 288 z 36 klubów z całej Polski. W turnieju udział brali zawodnicy od 12 roku życia aż do kategorii seniorskich. Nasi zawodnicy - jak zwykle - pokazali się z najlepszej strony, zdobywając 5 złotych medali, 10 srebrnych i aż 8 brązowych.

Harasuto Cup w Łodzi za nami

2017-04-13 11:42  518 odsłon 0 komentarzy

W pierwszy weekend kwietnia (8-9) nasi zawodnicy wyruszyli na 13. HARASUTO CUP do Łodzi. Ponad 750 zawodników z 77 klubów i 13 państw stanęło w szranki w kategoriach kata oraz kumite. Zawody zostały podzielone na dwa dni: starsi (juniorzy oraz seniorzy) wystartowali w sobotę oraz w niedzielę młodsi (od kategorii kadeta w dół).

Duży sukces młodych siatkarzy z Chwaszczyna

2017-03-16 11:07  647 odsłon 0 komentarzy

Młodzi siatkarze z zespołu UKS Wilki Chwaszczyno awansowali do finału Wojewódzkiej Ligi Młodzików. Zagrają w nim cztery najlepsze drużyny z województwa pomorskiego.

SUKCES GOKKEN NA NAJWAŻNIEJSZYCH ZAWODACH KARATE W POLSCE

2017-03-14 07:00  489 odsłon 0 komentarzy

Nasi zawodnicy wrócili właśnie z  XXXVII MISTRZOSTW POLSKI SENIORÓW - KARATE WKF, które po raz kolejny odbyły się we Wrocławiu. 38 klubów wystawiło 161 reprezentantów w kategoriach kumite (walki) oraz kata (układy ruchów).

MISTRZOSTWA WOJ. POMORSKIEGO W KICKBOXINGU

2017-03-13 14:46  446 odsłon 0 komentarzy

W dniu 4 marca 2017 roku odbyły się Mistrzostwa Województwa Pomorskiego w Kickboxingu. W ramach Polskiego Związku Kickboxingu.

KS Gokken w Bydgoszczy

2017-03-08 06:30  360 odsłon 0 komentarzy

W dniach 4 oraz 5 marca ekipa Gokken startowała na zawodach XVI CENTRAL EUROPE OPEN - KARATE WKF - GRAND PRIX POMORZA I KUJAW, które odbył się w Bydgoszczy. Ponad 51 klubów z 4 państw (Polski, Czech, Rosji oraz Niemiec) czyli ponad 580 zawodników, walczyło o medale i trofea.

Kaszuby znów pobiegną. Wystartują w Chwaszczynie

A.C., 2017-03-06 21:07  491 odsłon 0 komentarzy

Już w sobotę, 11 marca, chwaszczynianie będą mogli kibicować uczestnikom prologu V edycji „Kaszuby Biegają 2017”.

Old Stars Chwaszczyno mistrzem I ligi

2017-03-06 17:34  603 odsłon 0 komentarzy

W zakończonej w niedzielę kolejnej edycji Żukowskiej Ligi Futsalu zespół z Chwaszczyna wywalczył mistrzostwo I ligi i awansował do Super Ligi.

GP KARATE Puck - osiągnięcia Gokkenu

2017-03-04 12:56  342 odsłon 0 komentarzy

W ostatnią sobotę lutego zawodnicy KS Gokken uczestniczyli w GP Karate Puck - LIGA SAKURA. Prawie 350 osób z północnej Polski stanęło do walki o medale. Nasz klub wystawił 63 osoby w ponad 115 konkurencjach.

Dobry start naszych zawodników na Mistrzostwach Europy Karate WKF w Sofii

2017-02-22 19:33  427 odsłon 0 komentarzy

Po przerwach świątecznych oraz feriach zawodnicy KS Gokken wracają do pracy. Za nami udany wstęp na zawodach 44th EKF Junior, Cadet and U21 Championships, które odbyły się w Sofii, stolicy Bułgarii, w dniach od 17 do 19.02. Prawie 1200 osób z całej Europy stanęło do boju o medale mistrzostw starego kontynentu. Reprezentacja Polski wystawiła aż 32 osoby, z czego 4 zawodników trenuje w Klubie Sportowym Gokken.